ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Illustration

Металоконструкція для сонячної електростанції може встановлюватися практично на будь-яких поверхнях, рівномірно і тривало освітлюваних сонцем. Для приватних будинків і інших об'єктів малої площі, як правило, використовують дахи будівель і споруд. Для промислових будівель або для комерційних об'єктів сонячні модулі мають у своєму розпорядженні на прилеглій ділянці, використовуючи спеціальні опори для сонячних батарей, які надійно утримують їх в певному проектом положенні, забезпечуючи максимальний ККД станції.
Оцинковані металоконструкції - ідеальний вибір для розташування сонячної електростанції на ділянках з нерівною поверхнею. Виходячи з особливостей ґрунту, на якій планується розташування сонячної електростанції, можливі різноманітні варіанти установки системи: забивання стійок безпосередньо в грунт або з заливкою бетонного фундаменту. Виконана з оцинкованої сталі система забезпечує стабільність і надійність конструкції. Широкий спектр можливих конфігурацій конструкцій забезпечує ідеальне, економічно ефективне рішення для кожного проекту.
Оцинковані металоконструкції для сонячних панелей зберігають стійкість багато років навіть в нестабільному українському кліматі, отлічаетются швидким монтажем на ділянках з нерівною поверхнею. Використовуються різні варіанти установки в залежності від якості ґрунту. Доступні кілька моделей конструкцій, які можна адаптувати до різних проектів.