Дякуємо!
Слідкуйте за нашими новинами
Досвід європейських країн свідчить що енергія, вироблена з біомаси та інших відновлюваних джерел, грає все більш провідну роль в загальному енергетичному балансі. Згідно з даними фахівців біоенергетичної асоціації України, в ЄС частка відновлюваних джерел вже сьогодні становить 15%. При цьому саме біомаса становить 62% загального вкладу відновлюваних джерел енергії.
А в європейських країнах з найбільш високорозвиненою агропромисловим комплексом, таких, як Угорщина, Польща, Фінляндія, країни Балтії, за рахунок великого обсягу біоенергетичної сировини, виробництво енергії з біомаси досягає 95%. З огляду на потенційні можливості України по кількості сировини для виготовлення біомаси, наша держава має всі шанси зайняти лідируючі позиції в галузі біоенергетики.
Біоенергетична асоціація України прогнозує зростання популярності біоенергетики в Україні в зв'язку з гострою необхідністю заміщення природного газу альтернативними видами палива. Як відомо, Національним планом дій з відновлюваної енергетики встановлена загальна мета щодо розвитку цього сектора в Україні до 2020 року: внесок ВДЕ в валового кінцевого енергоспоживання повинен досягти 11% відповідно до зобов'язань України як члена Енергетичного співтовариства.